Start


Kilka słów o Ośrodku:

Ośrodek Ryś Słoneczna Góra położony jest w atrakcyjnym i dogodnym punkcie w CENTRUM Karpacza, w zacisznym, otoczonym ogrodem miejscu. W odległości 160 m położony jest sztucznie naśnieżany i oświetlony stok narciarski "Kolorowa" z dwoma wyciągami orczykowymi oraz całoroczny tor saneczkowy dostarczający wielu wspaniałych wrażeń zarówno dzieciom jak i dorosłym.W pobliżu DEPTAK, AQUAPARK, muzea, szlaki turystyczne i duża oferta gastronomiczna.

Obiekt posiada pokoje 2, 3 , 4 i 5 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Większość pokoi posiada piękny widok na góry. Posiadamy także salę gimnastyczną, salę gier, pokój zabaw dla dzieci, czytelnię, salę TV, sale rehabilitacyjne, gdzie wykonujemy między innymi masaże lecznicze, a także sale konferencyjne, tężnię solankową, saunę. Na miejscu podajemy śniadania w formie szwedzkiego bufetu, obiadokolacje na życzenie. Na specjalne życzenie serwujemy również dania wegetariańskie. Organizujemy imprezy np. grillowe świeżym powietrzu. Co roku organizujemy dla Naszych gości wigilię, święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne. Ośrodek posiada również miejsce do grillowania i zorganizowania ogniska dla większych grup. Zapraszamy turystów indywidualnych i grupy zorganizowane. Pensjonat posiada własny parking - istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego - cena za dobę 15 zł.

  • PŁATNOŚCI: W pensjonacie przyjmujemy płatność wyłącznie gotówką.
  • ZWIERZĘTA: W naszym pensjonacie są akceptowane zwierzęta. Opłata za psa lub kota wynosi 15 zł za dobę.
  • DOBA HOTELOWA: Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy się do godz. 11.00 w dniu wyjazdu. Gości przyjmujemy do godz. 20.00
  • ŚNIADANIA: Noclegi sprzedajemy w pakiecie ze śniadaniami w formie szwedzkiego bufetu. Śniadania wydajemy w godzinach 8.00 do 10.30
  • REZERWACJE: Rezerwacje przyjmujemy drogą mailową lub telefonicznie w godzinach 10.00 do 20.00. Nie odpowiadamy na zapytania wysyłane sms lub za pośrednictwem portalu facebook.

Atrakcje Karpacz to nie tylko malownicze polożone miasto u podnóża Śnieżki, ale również wiele atrakcji po za szczytami photo Muzeum Sportu i Turystyki Muzeum powstało w 1974 roku i mieści się w zabytkowym budynku przysłupowym. Jego zbiory są bardzo bogate i obejmują całe Sudety Zachodnie. photo Zapora na Łomnicy Powstała w okresie zaboru Pruskiego na początku XX wieku.Chroniąc mieszkańców przed kaprysami rzeki Łomnica. photo Dziki Wodospad Dziki Wodospad, znajduje jest w pobliżu stacji kolejki linowej prowadzącej na Kopę. Spiętrza on wody rzeki Łomnicy oraz wody górskie. photo Lapońska wioska Kalevala Lapońska Wioska Kalevala to piękne miejsce dla pasjonatów Północnej Europy znajdujące się tuż u podnóża Polskich Gór. photo Sztolnie w Kowarach W podróż w czasie zabiorą Państwa doświadczeni przewodnicy podziemnego świata historii, legend i tajemnic. photo Park Miniatur - Kowary Zapraszamy odwiedzających do zapoznania się z obiektami zabytkowymi dolnośląskimi takimi jak pałace, klasztory, kościoły czy starówki. photo Western City Miasteczko znajduje się w Ściegnach koło Karpacza. Wystarczy chwila jazdy samochodem by przenieść się do zupełnie innego świata. photo Śnieżka Jest najwyższym szczytem Karkonoszy na który można dostać wybierając jeden z kilku dostępnych malowniczych szlaków. photo Świątynia Wang Kościół Wang został zbudowany na przełomie XII i XIII w. w południowej Norwegii, w miejscowości Vang, położonej nad jeziorem Wang (norw. Vangsmjösa) i stąd wywodzi się jego photo Muzeum Zabawek Założycielem tego niezwykłego muzeum w Karpaczu jest Henryk Tomaszewski ( twórca Wrocławskiego Teatru Pantomimy)


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.rysslonecznagora.pl

tel.[+48] 605587258Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony